14 maja br. studenci II roku kierunku Finanse i Rachunkowość rozpoczęli drugi moduł warsztatów prowadzonych we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Wałczu.
Zajęcia dotyczyły obowiązków przedsiębiorcy wobec ZUS, w tym m.in. praktycznej obsługi programu Płatnik.
Warsztaty są elementem współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i stanowią cenne wsparcie w zdobywaniu praktycznych umiejętności zawodowych przez studentów.
Serdecznie dziękujemy Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych w Wałczu, a w szczególności Pani Magdalenie Pacholskiej, za współpracę oraz profesjonalne przeprowadzenie zajęć.



