19.9 C
Wałcz
Kontakt

Młodzi dla klimatu – klimat dla młodych

Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Minister Pauliny Hennig-Kloski serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję Młodzi dla klimatu – klimat dla młodych, która odbędzie się 19 września 2025 r. w Warszawie w godzinach 9:00-17:15.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się za pośrednictwem formularza, najpóźniej do 9 września 2025 r. Liczba miejsc jest ograniczona!

Uwaga: przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

  • Wydarzenie jest bezpłatne, a Ministerstwo Klimatu i Środowiska nie ma niestety możliwości pokrycia kosztów dojazdu czy noclegu uczestników.
  • W przypadku osób niepełnoletnich formularz musi wypełnić opiekun prawny.

Zapraszamy na stronę internetową wydarzenia, na której znajdą Państwo szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy.

Z poważaniem

Karol Teodorowicz

Specjalista

Wydział Edukacji Ekologicznej i Klimatycznej

Departament Edukacji i Komunikacji

Ministerstwo Klimatu i Środowiska
ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa
tel. 880 179 092

Inne artykuły

Ułatwienia dostępu